I dashuri milioner i Lori Hoxhës feston ditëlindjen, ja FOTOT nga festa e çmendur

Published on 30-06-2017

Ditën e djeshme, Vis Bajraktari, i dashuri i Lori Hoxhës, ka festuar 24-vjetorin e lindjes mes miqve dhe njerëzve të Top Medias. Një ndër ta ka qenë edhe moderatori i ‘Top Channel’ Eno Popi, i cili ka publikuar një foto në ‘Instastory’ nga festa.
Gjithashtu motra e Lorit, Sara ka publikuar një foto me Visin. Duket se të rinjtë kanë kaluar shumë bukur në këtë festë të organizuar kaq bukur.
auto_IMG_70131498842766

s3_1498815329-66645261498842754

s7_1498815331-73335501498842752

Enjoyed this video?
auto_IMG_70131498842766
"No Thanks. Please Close This Box!"