I nxehti i madh e shtyen të zhvishet ‘Kerimanin’ (Foto)

Published on 09-08-2017

Aktorja Nursel Kose e njohur nga roli i saj në serialin ‘Fate të Kryqëzuara’ si Keriman, sot është shfaqur shumë joshëse në fotografinë që ka bërë publike në Instagram.

E veshur në një fustan të thjeshtë dhe të shkurtër ajo shpalos këmbët e saj seksi, kështu duke provokuar mjaft shumë fansat në këtë rrjet, shkruan GazetaBlic.com

Për dallim nga roli i lakmitares dhe problematikes në ‘Fate të kryqëzuara’ ajo në jetën e saj reale duket të jetë një femër shumë me stil dhe e dashur!

k1

k2

Enjoyed this video?
keriman
"No Thanks. Please Close This Box!"