Ibrahimi sot do të takohet me përfaqësuesit e LSM-së

Published on 01-05-2017

Ministri për punë dhe politikë sociale, Ibrahim Ibrahimi, sot do të ketë takim me përfaqësuesit e sindikatave reprezantive në Maqedoni, njofton AIM, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Në takim, informon MPPS, do të debatohet për pagën minimale. Kujtojmë se sot në shënimin e Ditës ndërkombëtare të punës, LSM do të shpalos një sërë aktivitetesh për të drejtat e punëtorëve.

Enjoyed this video?
Ibrahim-Ibrahimi-MPPS-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"