Incident në Urën e Gurit në Shkup, rrahje mes tifozëve “Shvercerat” dhe “Komitët” (FOTO)

Published on 05-06-2017

Një incident i rëndë ka ndodhur mes grupeve të tifozëve të Vardarit të njohur si “Komiti” dhe tifozëve “Shvercerat” të KF Shkupi. Lajmin e bën të ditur portali Puls24, duke theksuar se incidenti ka shpërthyer tek Ura e Gurit, kur tifozët “Shvercerat” janë irituar nga thirrjet antishqiptare të tifozëve të Vardarit gjatë festimit të shpalljes së klubit hendbollistik “Vardari” kampion evropian në hendboll.(INA)

Enjoyed this video?
ura
"No Thanks. Please Close This Box!"