Irina Shayk më e bukur se kurrë, ja si duket (Foto)

Published on 20-10-2017

Ish e dashura e futbollistit të njohur dhe modelja Irina Shayk çdo herë provokon me fotografitë e saj.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket më zonjë se asnjëherë më parë.

Irina shquhet për format e saj dhe bukurinë e vecantë që e karakterizon.
Shikoni se si po duket ajo./Indeksonline/

Enjoyed this video?
Swimsuit 2014: Madagascar 
Irina Shayk
Madagascar/NA, NA, Madagascar
9/25/2013
X156911 TK2
Credit: Derek Kettela
"No Thanks. Please Close This Box!"