Ish-i burgosuri më i bukur në botë bën shqiponjën, përkrah aktorit shqiptar (Foto)

Published on 26-05-2017

Ai njihet për bukurinë e tij.

Mirëpo ai mori gjithë vëmendjen që kur ishte burgosur, e kështu ai u bë i burgosuri më i pashëm.

Bëhet fjalë për Jeremy Meeks i cili së fundmi kishte qenë pjesëmarrës në festivalin e filmit në Kanë.

E ajo që bie në sy, është se Jeremy është fotografuar së bashku me modelin dhe aktorin shqiptar Rolando Lekaj.

Madje të dy së bashku kishin bërë shqiponjën

Këtë e ka bërë të ditur vetë aktori i cili ka postuar një fotografi në profilin e tij në Insagram./Gazeta Express/

rolando_1495792096-7143734

Enjoyed this video?
jeremy_1495792236-8183943
"No Thanks. Please Close This Box!"