Ishsulmuesi i Shkupit i tregon mjeshtëri Balotellit (Foto)

Published on 04-07-2017

Ish sulmuesi i F.C. Shkupi, Khalil Lambim, para ca ditësh, me ekipin e tij të ri, Stade Nyonnais ka zhvilluar një ndeshje miqësore kundër ekipit Nice, ku aktivizohet sulmuesi i famshëm, Mario Balotteli, ish-sulmuesi i Milanit, Liverpool dhe Mançester City. Në atë ndeshje disa herë ka rastisur që Lambin dhe Balotelli të luftojnë për top, madje sipas disa fotografive Lambin I ka “shitur finta” asit të Nicas.

19260240_1242965189148023_6054700931010659958_n

19554309_1240620069382535_7928722618512682479_n

19642544_1242965262481349_609714423207687369_n

19657443_1242965229148019_2195452546094671689_n

19657479_1242965062481369_85785124874023581_n

Enjoyed this video?
19264894_10206987312280340_979962231_n
"No Thanks. Please Close This Box!"