Ismaili: Cak i huliganëve ishte Zaev, Sela dhe Xhaferi

Published on 03-05-2017

18339280_10206576323165869_1505172732_o

Rexhail Ismaili, deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, për herë të parë për LAJM TV flet mbi tmerrin e përjetuar në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë.

“Fyerjet dhe sharjet kanë qenë të orientuara ndaj kryetarit të LSDM-së- Zoran Zaev, ndaj Ziadin Selës dhe ndaj kryetarit të ri të parlamentit- Talat Xhaferit. E ka parë opinioni, sjelljen e huliganëve që nga hyrja në Kuvend”, tha mes tjerash Ismaili.

Për deputetin Ismaili është brengosëse se si deputetët e VMRO-së u kanë hapur derën huliganëve.

Intervistën plotë të deputetit të BDI-së mund ta ndiqni në Lajm TV, ora 20:30./Lajmpress

Enjoyed this video?
18339280_10206576323165869_1505172732_o
"No Thanks. Please Close This Box!"