Iu zbulua ish e dashura, Stresi “plas bombën”, ja çfarë shkruan

Published on 20-07-2017

Pas publikimit të fotove të ish-të dashurës të reperit Arkimed Lushaj ekskluzivisht për JOQ.al, mediat rozë shpërthyen, pasi më në fund misteri u zgjidh. Keisi Buzhani ishte vajza të cilën ai e kishte mbajtur të fshehtë nga ekranet. Romanca e Stresit dhe bukuroshes me të cilën ai ka patur një lidhje relativisht të gjatë mesa duke i paska rrënjët e thella. Ai i kujton kohët e bukura me vajzën dhe e cilëson atë si të përkryer në postimet e tij në Instastory. Ishte vajza më e përkryer që kam parë ndonjëherë. Fundi i fundit, si për mua si për ty, jeta vazhdon,-ka shkruar Stresi pak çaste më parë. Per ti parë fotot, KLIKO më poshtë:

1-242

4-90

5-66

20197172_1794811903869276_228718962_n-240x400

20197181_1794811887202611_658601357_n-240x400

Enjoyed this video?
ish e dashura e stresit
"No Thanks. Please Close This Box!"