Ja me kënd është e martuar ‘Feridja’ në jetën reale (FOTO)

Published on 22-06-2017

Aktorja e njohur dhe e dashur për publikun, Şeyma Korkmaz e tek ne u bë e njohur me rolin e “Ferides’ në serialin “Më fal”.
Aktorja 28 vjeçare tanimë e ka bërë publike lidhjen e saj me aktorin e serialit “Më fal” Cuneyt Mete apo “Xhesurin” i cili në serial ka rol negativ.
Kujtojmë se aktorët më parë nuk kanë postuar fotografi ku identifikoheshin të dy, ata shfaqeshin gjithmonë duke e fshehur fytyrën, shkruan rtv21.tv.
Çifti tani për tani është duke pushuar në një vend bregdetar dhe po publikojnë fotografi së bashku, ku shihen të buzëqeshur e mjaft të lumtur.

feride-me-fal-1feride-me-fal-2

Enjoyed this video?
Feride-Xhynejt-650x350-2400x1524_c
"No Thanks. Please Close This Box!"