Jankullovska s’ndalet duke e marrë në gojë Zaevin:

Published on 22-06-2017

Gordana Jankuloska, ish-ministre e Punëve të Brendshme në qeverisjen e OBRM-PDUKM-së, ka ironizuar me vizitën e Zoran Zaevit në Bullgari,shklrujnë mediat në vend.

Duke e konsideruar si të ”përzgjedhur”, Jankuloska ironizon me Zaevin dhe e quan si njeri që then rekorde. Në profilin e saj në Tëitter, ajo thotë se që në takimin e parë jashtë vendit, Zaevi e ka tejkaluar edhe Ljubçon e deklaruar bullgar.

Enjoyed this video?
jankulovska-1
"No Thanks. Please Close This Box!"