Jennifer Lopez mund të burgoset në Dubai, ajo nxori organin gjenital në publik (FOTO)

Published on 16-11-2017

Ajo është një nga yjet më të nxehta në shoubiz.

Kështu që nuk ishte për t’u çuditur që Jennifer Lopez, nuk mundi t’i  rezistojë zhveshjes gjatë një shfaqje në Dubai, shkruan Daily Mail

Këngëtarja latine, ka publikuar një video, ku shfaqet më provokuese se kurrë me një fustan që i zbulon këmbët e saj seksi dhe gjoksin bombastik

 

Enjoyed this video?
capture_1510832147-1623626
"No Thanks. Please Close This Box!"