Jennifer Lopez, pa të brendshme dhe shumë provokuese

Published on 10-07-2017

Jo.Lo (Jennifer Lopez), jo më kot është cilësuar si një ndër këngëtaret më seksi në skenat botërore. Dhe aspak nuk është befasuese po ta shihni se guxon në veshjen e saj aq shumë sa të shfaqet dhe pa të brendshme

Teksa ajo po realizonte projektin e saj muzikor NiTuNiYo, J.Lo, ndau për adhuruesit e saj në Instagram, një fotografi tejet tërheqëse. Ndonëse 47 vjeçare ajo edhe njëherë ngriti temperaturat duke u parë pa të brendshme.

auto_422E226B00000578-4680988-image-m-2_1499670768941_11499684980

Enjoyed this video?
auto_Jennifer_Lopez1499269918
"No Thanks. Please Close This Box!"