Jetë luksoze, poza provokative – kjo është gruaja e politikanit të njohur (Foto)

Published on 16-07-2017

Ajo ishte kritikuar disa herë nga burri i saj për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por nuk kishte ndalur së hedhuri foto, duke bërë që të qarkullojnë në të gjithë rrjetin.
Bëhet fjalë për politikanin e njohur Aleksandr Politukha dhe gruan e tij Alena Politukha. Politikani ka ikur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, pasi bashkëshortja e tij Alena Politukha, 32 vjeçe, nuk i është bindur për të mos postuar më foto provokuese.

Mësohet se më pas ai ka paraqitur kërkesën për divorc, por 32-vjeçarja pretendon se burri i saj nuk i kishte dhënë asnjë shpjegim për vendimin e tij.

6-39-420x420_1500193871-6537319

Enjoyed this video?
6-39-420x420_1500193980-8212728
"No Thanks. Please Close This Box!"