JLo më shumë se kurrë ekspozon të pasmet në veshjen sportive

Published on 21-10-2017

Këngëtarja Jennifer Lopez krahas moshës që ka, ajo vazhdimisht kujdeset për fizikun.

Për të pasur linjat për lakmi, JLo viziton vazhdimisht palestrën dhe atë bashkë me partnerin e saj, Alex Rodriguez, shkruan lajmi.net.

Në disa imazhe që këngëtarja ka postuar në rrjete sociale, shihet e veshur në sportive dhe gjithë vëmendja është tek të pasmet bombastike.

Këngëtarja ishte fotografuar nga paparacët në ato fotografi ku edhe njëherë dëshmoi që për të vitet kanë ndaluar.

Këto ditë, JLo bashkë me disa artistë të njohur ka qenë e angazhuar në realizimin e një projekti dedikuar Porto Rikos, ku mblodhën një shumë të madhe parash për popullin e atij vendi. /Lajmi.net/

Enjoyed this video?
jlooo-650x358
"No Thanks. Please Close This Box!"