Ju njohim me binjaken e Leonora Jakupit

Published on 16-11-2017

Motrën e Leonora Jakupit, Blertën, e njohim që nga paraqitja në videoklipi i këngës me titull “A vritet pafajësia

Blerta dhe Leonora janë motra, shoqe dhe ngjajnë shumë me njëra-tjetrën, ani pse Leonora ka stil tjetër, e Blerta tjetër, Leonora është më bionde, e Blerta zeshkane.

Pavarësisht këtyre dallimeve, ato sërish ngjajnë si dy pika uji, madje shumë njerëz edhe i ngatërrojnë, shkruan “Kosovarja”.

Nëse mungon ndonjëherë Leonora, lirisht mund ta zëvendësoj e motra, Blerta, e cila edhe pse nuk është binjake e saj, ngjan shumë me të.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/ju-njohim-me-binjaken-e-leonora-jakupit-462140/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Enjoyed this video?
leonora_1510790819-7642217
"No Thanks. Please Close This Box!"