Kapje të nxehta e foto provokuese, fëmijët e ish-ministrave dalin hapur (FOTO)

Published on 23-07-2017

Janë të dy fëmijë politikanësh të njohur në vendin tonë dhe prindërit e tyre kanë qenë ish-ministra në qeverinë Rama. Bëhet fjalë për Eliza Haxhinaston dhe Franko Naçon, përkatësisht të bijën e Edmond Haxhinastos (ish-ministër i Transporteve) dhe djali i Nasip Naços (ish-ministër i Drejtësisë), të cilët prej kohësh janë në një marrëdhënie.
Kjo fundjavë ka qenë e nxehtë për të dy e të rinjtë nuk janë kursyer të shkrepin foto hot nga plazhet, duke qenë se impenjimet e tyre me shkollën kanë përfunduar për këtë vit akademik. Foto të nxehta këto të ciftit të ri, të cilët duket se janë më të dashuruar se kurrë dhe shikohen përherë në shoqërinë e njëri-tjetrit. KLIKONI poshte pet t’i parë foto hot:

framnko

frank-2

frano-2

nintchdbpict0003399668761500794305_1500815110-8314675

Enjoyed this video?
femijet e pasanikeve
"No Thanks. Please Close This Box!"