Kaq të bukur nuk e keni parë Alketa Vejsiun (Foto)

Published on 22-10-2017

Alketa Vejsiu është prezantuesja e njohur shqiptare e cila udhëheqë shumë programe të suksesshme.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket shumë bukur dhe seksi.

Ajo ishte veshur e tëra në të zeza dhe duket shumë bukur./Indeksonline/

Enjoyed this video?
weggdsfrg
"No Thanks. Please Close This Box!"