Karikatura e ditës (Foto)

Published on 26-08-2017

Goal.com karikaturën e ditës ia ka kushtuar Philippe Coutinhos dhe Ousmane Dembeles.

Ousmane Dembele realizoi ëndrrën duke u transferuar nga Borussia Dortmund në Barcelonë.

Por, Philippe Coutinhos, sipas karikaturës së Goal.com, ka mbetur i burgosur nga Liverpoolit.

Edhe braziliani po synon transferimin te Barcelona, por një gjë të tillë po e pengon skuadra angleze.

karikatura_1503732687-7523633

Enjoyed this video?
barca-1503654916-8437335_1503732738-4727920
"No Thanks. Please Close This Box!"