Kelly Brook sjell kalendarin më “të nxehtë” për vitin 2018 (Foto)

Published on 13-10-2017

Bukuroshja britanike Kelly Brook shquhet për dukjen dhe format e saj trupore.

Paraqitjet e saj nëpër revista dhe mediat britanike janë të shpeshta, gjersa shpesh kjo gjë ndodh për shfaqjet e saj atraktive.

E njëjta, ka realizuar së fundmi një set të ri fotografik mjaft “të nxehtë”, e që në fakt do të përdoret për printimin e kalenderit 2018.

Në secilën prej imazheve, Brook është shfaqur shumë provokuese, teksa vinte në [pah kthesat e saj.

Nuk kanë qenë vetëm muajt e verës në kalendar, ata që e kanë shfaqur të zhveshur seks-bombën e njohur britanike. /Telegrafi/

Enjoyed this video?
brit-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"