Këngëtari i njohur tregon si ndjehet tani si baba (Foto)

Published on 17-07-2017

Dy muaj më parë u bë baba, duke e bekuar martesën e tij me një vogëlushe tejet të ëmbël.

Besart Halimi dhe gruaja e tij Jana, sollën në jetë Kaian, që është fëmija i pari i çiftit pas një viti martesë.

“Po më duket vetja si në ëndërr. Po më duket vetja i ri, edhe pse tashmë kam mjaftueshëm vjet. Po më duket interesant dhe nuk ka ndjenjë më të mirë”. “Kur shkoj në shtëpi krejt banesës i vije era e saj. Mezi pres të shkoj atje dhe ta shoh”, ka thënë Halimi.besarti_1500298172-3537599Ndërsa, ai ka thënë se po përgatitë dy këngë të reja. /Prive/besarti1_1500298229-9065471

Enjoyed this video?
besarti-jana_1500298330-6574109
"No Thanks. Please Close This Box!"