Këngëtarja e njohur prezanton të dashurin e ri, skena të nxehta në plazh (Foto)

Published on 11-07-2017

Duke hyrë në ujë, duke kërcyer krahë për krah, këngëtarja e njohur po shijon momente romantike me të dashurin e saj të ri në plazh.

Ylli u paraqit për herë të parë me të dashurin e saj të ri pasi ata gëzonin një pushim të relaksuar në plazh në Malibu gjatë fundjavës së nxehtë.

DailyMail zbulon ekskluzivisht se njeriu që ka magjepsur aktoren është biznesmeni Ely Sandvik.

Çifti kishte buzëqeshje në fytyrat e tyre pasi që kaloi të shtunën dhe të dielën në praninë e njëri-tjetrit.hilary_1499785779-6325539

Enjoyed this video?
hilary-duff_1499785890-7552447
"No Thanks. Please Close This Box!"