Këngëtarja P!nk: Për një vit nuk kam kryer marrëdhënie me bashkëshortin (Foto)

Published on 14-10-2017

 

Këngëtarja e njohur P!nk është shumë e pëlqyer për hitet e saj ndër vite, dhe jo pak herë është quajtur një “divë” e muzikës.

Së fundmi, ajo ka folur për herë të parë në një intervistë për The Guardian rreth sfidave që ka kaluar në martesën 11 vjeçare me burrin e saj.

Një detaj shumë iinteresant që këngëtarja e tregoi, është se gjatë martesës së tyre, dyshja janë ndarë plot dy herë, dhe kjo gjë e ka bërë lidhjen e trye vetëm edhe më të fortë.

Duke folur për marrëdhënien ‘dashuri-urrejtje’, P1nk u shpreh se jo gjithçka që ka të bëjë me seksin është e rëndësishme, madje ajo tregoi se ka pasur raste kur me bashkëshortin, edhe brenda një viti ka ndodhur të mos kryejnë marrëdhënie.

Enjoyed this video?
inkkk-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"