Këngëtarja shqiptare në pozicione “hot” në Dubai, kush është mashkulli që po e shoqëron? (FOTO)

Published on 19-09-2017

Nuk ka shumë që ajo është bërë nënë e një fëmije tjetër, por me sa duket kjo nuk e ka penguar aspak Fjolla Morinën që të jetë në superformë dhe të argëtohet pafund.
Pushimet e saj këtë vit janë në Dubai dhe veç argëtimit e kujdesit ndaj të voglës së saj bukuroshe, Fjolla nuk po harron të mbajë trupin në formë. Ajo është fotografuar teksa kryen ushtrime të ndryshme për barkun dhe vithet, ndërsa pamjet hot me formate lakuara nuk mungojnë.

Por kush është djaloshi bukurosh që po e shoqëron në këto pushime? Mos prisni ndonjë gjë të madhe, ai nuk është tjetër veçse një trajner profesional, shoqërinë e së cilit Fjolla duket se po e shijon pafund.

1-125

2-94

3-70

4-34

5-27

Enjoyed this video?
2-94
"No Thanks. Please Close This Box!"