Kështu duket pa grim Kida

Published on 22-05-2019

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur shqiptare, Kida së fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet pa grim.

Këtë artistja e ka bërë në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 1 milion ndjekës.

“Kush është duke kërcyer me Déjà Vu?”, ka shkruar ajo sipër imazhit të publikuar.

Kida është duke e shijuar suksesin e këngës “Déjà Vu” që e publikoi më 19 maj.

Kënga është në bashkëpunim me rep-artistin, Lyrical Son dhe deri më tani numëron mbi 1 milion klikime në kanalin Youtube./21Media

Enjoyed this video?
kidaaaa_1507043240-9261409
"No Thanks. Please Close This Box!"