Kështu e nis javën Floriana Garo! (Foto)

Published on 08-05-2017

Është një nga figurat më të dashura të ekranit dhe këtë mëngjes të hëne, moderatorja Floriana Garo ka dashur t’i përshëndes ndjekësit e saj përmes një foto.

Në këtë imazh të publikuar prej, Garo duket më në formë se kurrë, ndërkohë që ka uruar një fillim jave të mbarë./Gazeta Express/

gari_1494229200-6715196

Enjoyed this video?
kl_1494229251-977130
"No Thanks. Please Close This Box!"