Kështu është një vikend për Gjikon dhe Elitën (FOTO)

Published on 22-10-2017
Ishte përfolur shumë kohë më parë se moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë në lidhje.

Por, deri pak muaj më parë ata nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre, shkruan lajmi.net.

Tashmë çifti janë bashkë pothuajse në çdo vend, madje edhe në koncertet në të cilat performon Gjiko, është e pranishme edhe Elita.

Gjatë ditës së djeshme, Elita dhe Gjiko kaluan kohën pranë njëri-tjetrit dhe ishin shumë aktiv në rrjete sociale duke shpërndarë imazhe bashkë.

Gjiko dje ishte i ftuar të performonte në një koncert në Gjermani dhe ka shfrytëzuar rastin që në atë udhëtim ta merrte me veti edhe të dashurën. /Lajmi.net/

Enjoyed this video?
22789868_10210338458807258_626264447_o
"No Thanks. Please Close This Box!"