Kështu quhet kënga e re e Yllka Kuqit (Foto)

Published on 14-07-2017

Yllka Kuqi, është njëra ndër këngëtarët më të dashura për publikun shqiptar.

Edhe pse është e angazhuar me mbrëmje muzikore, Yllka së shpejti do ta publikojë projektin e saj më të ri.

Këngëtarja e cila gjithmonë sjellë balada, edhe kësaj here do të sjellë një këngë dashurie.

Kënga do të quhet ‘Fale’, ku ka punuar me një ekip shumë të madh.

Më poshtë mund ta shihni një fotografi nga xhirime, ku duket mjaft bukur dhe tërheqëse. /GazetaExpress/.14211904-152244681993711-6209009550087946240-n-1_1500029843-8022775

Enjoyed this video?
screenshot-10_1500029864-5638399
"No Thanks. Please Close This Box!"