Këto janë dy vajzat hot të Milaim Zekës (Foto)

Published on 04-07-2017

Dafina dhe Rita Zeka, janë vajzat e deputetit Milaim Zeka.
Ato e kanë mbështetur vazhdimisht babain e tyre gjatë fushatës zgjedhore.

E ndërkaq deputeti Zeka, para pak minutash ka publikuar dy fotografi në rrjetin social ‘Facebook’, ku ua shpreh dashurinë, shkruan Gazeta Express.
‘Me dy shpirtat e mi. Njëra inxhiere ndërtimi, e tjetra mjeke. Të dyjat më kanë mbështetë në rrugëtimin e ri politik’, ka shkruar Zeka në Facebook.

Rikujtojmë se Zeka ka arritur t’i mbledh mbi 9 mijë vota na zgjedhjet parlamentare si kandidat i subjektit politik Nisma për Kosovën.

Enjoyed this video?
mmm_1499147288-3114837
"No Thanks. Please Close This Box!"