Kida befason me pamjen e re, fansat e krahasojnë me Kim Kardashian (FOTO)

Published on 18-10-2017

Këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur për publikun si Kida ka shkëlqyer mbrëmë në dasmë te Labi dhe Qëndresa.Ajo kishte zgjedhur të duket e gjitha në të zezë dhe rrëmbeu vëmendjen.

Kida në disa foto të publikuara ka theksuar linjat e saj perfektë, ndërsa ngjason shumë me yllin Kim Kardashian dhe me stilin e saj të veshjes. Komente pozitive të shumta kanë ardhur në adresë të këngëtares.

 

Enjoyed this video?
kida-ndryshoi-6
"No Thanks. Please Close This Box!"