Kim Kardashian i lë të gjithë më gojëhapur, del me një fund transparent prej xhami (FOTO)

Published on 21-07-2017

Ajo ka qenë mikeshë e ngushtë me drejtorin kreativ dhe projektuesin Balmain Olivier Rousteing për disa vite. Dhe Kim Kardashian dukej e shndritshme në një fund të gjatë prej tyli, të punuar me material transparent prej xhami dhe me një të çarë të madhe në mes.

Me këtë veshje, 35-vjeçarja është paraqitur në hapjen e një butiku të ri të modës në Los Anxhelos të enjten. Këtë fund, super ylli e kishte kombinuar me një bluzë të shkurtër në pjesën lartë, duke nxjerr në pah edhe barkun e saj.

Ndërkohë flokët e lëshuara poshtë i rrinin për bukur, dhe me këtë paraqitje ajo u komplimentua edhe nga vet stilisti Olivier Rousteing.

auto_Kim_Kardashian61500660054

Enjoyed this video?
auto_Kim_Kardashian61500660054
"No Thanks. Please Close This Box!"