Kjo është Natasha, rusja superseksi (Foto)

Published on 17-07-2017

Ajo njihet si ‘mbretëresha’ e bikinive dhe jo më kot është zgjedhur nga marka australiane të brendshmeve si ikona e saj.

Blogerja ruse Natasha Oakley duket e mrekullueshme në fotot që ajo poston në profilin e saj në Instagram.

Natasha tregon linjat e saj të përkryera dhe me siguri që produkti i reklamuar prej saj e ka suksesin e garantuar.natasha_1500295044-6778999natasha1_1500295049-6007818natasha2_1500295053-7731710natasha3_1500295069-9882925natasha4_1500295073-1834555natasha5_1500295078-1329758

Enjoyed this video?
natashaaaa2_1500295206-8273535
"No Thanks. Please Close This Box!"