Kjo është Nora, e fejuara e parë e Bleros (Foto)

Published on 04-07-2017

Kur Blero depërtoj në muzikë, ishte në lidhje me Noren, që gjithashtu jetonte në Suedi dhe me të cilen këngëtari më pas u fejua.
Asaj kohe Blero thoshte se Noren nuk do ta ndërronte as me Beyonce Knowls.

Ata dukeshin tejet të dashuruar, por fejesa e tyre u prish për siç u tha për motive xhelozie, shkruan “Kosovarja”.

Nora dukej bukur dhe kishte qëndrim prej modeleje.

Enjoyed this video?
nn_1499161271-8220376
"No Thanks. Please Close This Box!"