Kjo është puthja e Duas për Ditën e Puthjes – ia jep një femre (Foto)

Published on 06-07-2017

Dua Lipa ka befasuar shumë kë me një foto të saj. E angazhuar në shumë koncerte dhe me këngët e saja të fundit, këngëtarja është parë duke u puthur me një femër gjatë ditës së sotme, mu në ditën ndërkombëtare të puthjes.
Lipa ka kohë që është ndarë nga i dashuri i saj dhe është përfolur se ka filluar një lidhje me Martin Garrix.
Por, kjo foto e dëshmon të kundërten.
A është ajo “lesbike” apo kjo foto është bërë vetëm për nder të Ditës së Puthjes mbetet të shihet./GazetaExpress/

dua-1_1499371940-7336953

Enjoyed this video?
dua_1499371986-1639253
"No Thanks. Please Close This Box!"