Kjo është zemra e Norës

Published on 11-10-2017

Nora Istrefi duket një femër me shumë fat

Ajo është shumë e dashuruar pas Robert Berishës, burrit të saj, me të cilin e kanë një vajzë Renee. Por, nuk është vetëm Roberti ai i cili fle në zemrën e Norës.

Pas ardhjes në jetë të Renee-së Norës iu shtua akoma më shumë dashuria për burrin dhe përveç tij në zemrën e këngëtares Istrefi hyri edhe e vogla e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Është shumë normale që fëmijët të zënë vendin më të madh në zemrat e prindërve, e duket se edhe Renee e ka zënë një vend aq të madh në zemrën e së ëmës, sa që kjo e fundit në foton që e ka hedh në instastory shihet vajza e saj e shoqëruar me një zemër.

 

Enjoyed this video?
nora_1507691091-2834440
"No Thanks. Please Close This Box!"