Kjo grua është 51 vjeçe, por duket si 20 – kjo është receta e thjeshtë

Published on 06-09-2017

Kjo grua është 51 vjeçe dhe duket si 20. Ajo nuk ka rrudha dhe sekreti e saj të bukurisë e ka ndarë me të gjithë neve.

Receta e saj për lëkurë të ndritshme, të re dhe të bukur funksionon për burrat dhe gratë. Keiko Yamada është 51 vjeç dhe duket si vajzë e re. Ajo nuk ka bërë operacion, por ajo përdorë vetëm një kujdes natyral për lëkurën e saj, transmeton lajmi.net

Keiko ka lindur në vitin 1966. Ajo është sipërmarrëse, modele dhe artiste japoneze. Ajo ka fituar çmim për bukurinë më të bukur natyrale të lëkurës.

Mbi të gjitha, Keiko është një shembull se mosha nuk është një faktor që tregon bukurinë.

Për bukurinë e saj ajo përdorë këtë recetë:

Ju duhen:

3 lugë oriz
1 lugë qumësht
1 lugë mjaltë

Metoda:

Thjeshtë, zieni orizin dhe merrni ujin në të cilin është zier orizi. Shtoni mjaltin dhe qumështin dhe pastroni fytyrën me këtë maskë dhe mbajeni në fytyrë 20-30 minuta.

Enjoyed this video?
45165174154
"No Thanks. Please Close This Box!"