Kjo loçkë definitivisht është një femër super seksi (FOTO)

Published on 24-07-2017

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj.

Të shtunën që shkoi Emily Ratajkowski nuk u largua nga tradita e publikimit të fotografive në Instagram.

26 vjeçarja tregoi aftësitë e saj në modelim, përderisa pozonte në bikini ngjyrë të bardhë.

Zeshkanja mbante flokët e gjata dhe me një anë. Pamja e Emilys dukej e këndshme dhe i theksonte asaj ngjyrën e kaftë të syve.

Enjoyed this video?
emi_1500873011-1474855
"No Thanks. Please Close This Box!"