Kjo nuk pritej! Floriana Garo mbyll emisionin dhe ikën nga Shqipëria, çfarë ka ndodhur?

Published on 04-07-2017

Pas fejesës me biznesmenin, moderatorja Floriana Garo braktis përgjithmonë Shqipërinë dhe mbyll emisionin “Jo vetëm modë”.
Ish-miss Shqipëria, vetëm pak ditë më parë shpalli fejesën me avokatin Enis Daci i cili jeton në Zvicër, dhe siç duket kjo është arsyeja që Floriana do largohet nga Shqipëria.

Burime pranë moderatores, bëjnë me dije për revistawho.com se ky është sezoni i fundit i Florianës në krye të “Jo vetëm Modë”, në të cilin për 5 vite bëri si autoren
ashtu edhe moderatoren.

Pas pushimeve verore, pritet që Garo së bashku me bashkëshortin e ardhshëm të futurojë drejt Gjenevës ku do të nisë një kapitull të ri. Floriana do i mungojë TV Klan-it dhe publikut shqiptar.

Enjoyed this video?
t_1499190807-9586082
"No Thanks. Please Close This Box!"