Kroaci/Ejupi e nis sezonin e ri me gol (VIDEO)

Published on 17-07-2017

Ejupi e nis sezonin e ri me gol (VIDEO)

Sulmuesi shqiptar nga Shkupi, Muzafer Ejupi ka vazhduar me gola edhe në kampionatin e Kroacisë. Ai në hapje të sezonit të ri shënoi gol për Osijek kundër Rudesh që përfundoi 1-1. Reprezentuesi ynë shënoi gol me kokë duke barazuar rezultatin në 1-1. Osijek po merr pjesë në kualifikimet në ligën e Europës dhe të enjten do të luaj ndeshjen e kthimit kundër Luzernës./lajm

Enjoyed this video?
Ejupi e nis sezonin e ri me gol (VIDEO)
"No Thanks. Please Close This Box!"