Kush mund ta zëvendësojë Ranierin?

Published on 24-02-2017

4-ranier

Pas shkarkimit të Claudio Ranierit menjëherë kanë filluar spekulimet se kush mund ta marrë drejtimin e Leicester Cityt.
Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, Leicester City ka pesë kandidat për pasardhësin e italianit.
Fjala është për: Guus Hiddinkun, Roberto Mancinin, Nigel Pearson, Alan Pardew dhe Gary Rowett.

Enjoyed this video?
4-ranier
"No Thanks. Please Close This Box!"