Ky do të jetë drejtori i ri shqiptar i Spitalit të Kumanovës

Published on 26-06-2017

Bashkimi Demokratik për Integrim dhe Aleanca për Shqiptarët janë duke vazhduar bisedimet për ndarjen e posteve në eshalonin e dyte dhe të tretë.

Në vazhdën e këtyre bisedimeve, tani më janë caktuar emrat e funskionarëve të partive politike që do drejtojnë drejtoritë dhe institucionet e ndryshme në vend.

Agjencia e lajmeve INA, mëson se Drejtori i ri i Spitalit të Kumanovës pritet të zgjidhjet mjekur Bedri Veliu nga Kumanova. Veliu pritet të caktohet në postë si propozim i LR-PDSH-së. (INA)

Enjoyed this video?
spitali
"No Thanks. Please Close This Box!"