Ky klubi i njohur zviceran e dëshiron Bejtullain

Published on 08-06-2017

Ky klubi i njohur zviceran e dëshiron Bejtullain

Egzon Bejtullai është para transferimit në Zvicër, dhe atë te skuadra e Grashopers. Në ditët në vijim do të dihet nëse futbollisti i Shkëndijës dhe reprezentacionit Shpresa të Maqedonisë do të realizohet. Në Shkup pritet që këtyre ditëve të vij Matijas Valter, drejtori sportiv i klubit dhe menaxher i dikurshëm i Shkëndijës.

Megjithatë, për tu arritur ky transfer, duhet të merret dritë jeshile nga njerëzit e parë të Ecologut dhe pronarit Lazim Destani. Bejtullai është nën kontratë me Shkëndijën, por nëse zviceranet e duan Bejtillain, atëherë duhet të paguajnë dëmshpërblimin./sport.com.mk

Enjoyed this video?
Ky klubi i njohur zviceran e dëshiron Bejtullain
"No Thanks. Please Close This Box!"