Ky ndryshim i Shkurte Fejzës do t’ju lë pa fjalë (Foto)

Published on 17-11-2017

Është njëra ndër këngëtaret tona që çdoherë i ka paraqitjet e saj me shumë risi qoftë në këngë po ashtu edhe në pamje duke mos e ekzagjeruar shumë, shkruan “Kosovarja”.

 

Shkurte Fejza duket se për xhirimet e fundvitit ka vendos që të duket pak më ndryshe se herët tjera.

Atë e shohim me një frizurë të bukur dhe me flokë kaçurrele. Fotot në fjalë janë shkrepur kur këngëtarja Fejza ishte në parukeri.

Enjoyed this video?
shkurte-fejza_1510860895-9706494-735x400
"No Thanks. Please Close This Box!"