Largoni yndyrën nga shporeti për vetëm 2 minuta: Ju nevojiten vetëm 3 gjëra (Foto)

Published on 04-08-2017

Askujt nuk i pëlqen të pastroj yndyrën në shporet.
Këtë problem mund ta zgjidhni pa përdorur kemikale.
Ja çka ju nevojitet:
Alkool
Leckë e pambukut
Dhe brushë për dhëmbë.
Mënyra e përdorimit:
Lyeni leckë e pambuktë me alkool dhe fshijeni atë pjesë ku jeni duke e pastruar. Lerëni alkoolin të rrijë, pastaj fshijeni, transmeton gazetametro.net.
Në rast që nuk e keni larguar yndyrën merrni.

s1

Enjoyed this video?
shporet
"No Thanks. Please Close This Box!"