Ledrin e pret para shtëpisë një surprizë e mrekullueshme (Foto)

Published on 11-07-2017

Reperi i njohur Ledri Vula një ditë më parë kishte festuar ditëlindjen e tij të 31-të.
Në këtë ditë të veçantë për të Ledri ka marrë urime e dhurata të shumta nga familjarët, shoqëria e fansat e tij, transmeton Gazeta Express.

Një ditë më parë keni parë pak nga festa e ditëlindjes së Ledrit dhe tortën të cilën e kishin bërë për të.

Mirëpo befasitë nuk janë ndalur me kaq për reperin e famshëm.

Fansat e tij ishin kujdesur që këtë ditë ta bëjnë sa më të bukur për Ledrin dhe këtë e kanë arritur.

Ata kishin bërë një befasi për Ledrin duke e pritur me një ledri1_1499757930-7207199album fotografish të tij që kur ishte i vogël dhe një tortë.

Enjoyed this video?
ledriii_1499758056-744266
"No Thanks. Please Close This Box!"