Limaj rrëfen se si i shpëtoi jetën Hashim Thaçit në luftë (Video)

Published on 08-03-2017

fatmir-limaj

Sonte në emisionin “Komiteti” – i drejtuar nga Berat Buzhala – prodhim i Gazetës Express për RTV Dukagjini, kreu i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, ka folur për rastet në të cilat është gjendur në të njëjtat beteja me Presidentin Hashim Thaçi.

Limaj ka treguar kur e kishte njohur për herë të parë Thacin dhe çfarë pozite mbante ai në organizatat ilegale.

Ai ka folur për betejat në të cilat ishte së bashku më Presidentit Thaçi, duke treguar se i kishte shpëtuar jetën tri herë.

Më poshtë mund ta ndiqni deklaratën e Limajt:

Enjoyed this video?
fatmir-limaj
"No Thanks. Please Close This Box!"