Linda ul pantallonat dhe shuan kureshtjen e të gjithëve (FOTO)

Published on 24-09-2017

Linda Rei është transgjinorja më e njohur në Shqipëri. Dalja e saj para ekranit apo postimet në rrjete sociale shpesh janë shoqëruar me reagime të ashpra.

Sulmet ndaj saj nuk kanë munguar asnjerë madje për këtë ajo ka bllokuar komentet që fansat mund të dërgojnë në Instagramin e saj. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto të cilat kanë shuar kuriozitetin se si duket ajo pas operacionit të organeve gjenitale. Pavarësisht ndërhyrjeve të komplikuara Linda ka mundur të duket mjaft femërore. / Gazeta Express/ 

 

Enjoyed this video?
linda-2_1506197423-6133973
"No Thanks. Please Close This Box!"