Little Mix shfaqet tejet seksi (Foto)

Published on 06-08-2017

Vajza seksi e grupit tashmë të njohur Little Mix, duket se po i shijon në maksimum pushimet.

Ylli i këngës Jesy Nelson ‘Wings’, është shfaqur me një palë bikini të bardha duke tërhequr vëmendjen e pushuesve.

Verë të mbarë Jesy dhe kujdes nga dielli.

c1

c2

c3

c4

Enjoyed this video?
mix
"No Thanks. Please Close This Box!"