Lola Haradinaj sa e bukur duket kësaj radhe (Foto)

Published on 01-10-2017

Lola Haradinaj, bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj është tejet aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një selfie në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Indeksonline.

Me një grim të thjeshtë, ajo duket e bukur dhe me shumë stil./Indeksonline/

Enjoyed this video?
4trf_1506849341-2389719
"No Thanks. Please Close This Box!"