Lori Hoxha sapo “dogji” sërish plazhet…(Foto)

Published on 19-07-2017

Pushimet për trashëgimtaren e Top Channel Lori Hoxha duket se nuk kanë fund.
Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto me bikini, ku duket e mrekullueshme. Lori kujdeset gjithnjë për pamjen dhe prova bikini për të është gjithnjë e suksesshme./Gazeta Express/lori_1500466629-3237266

Enjoyed this video?
dd_1500466680-4402310
"No Thanks. Please Close This Box!"